Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2019) - Runda I

2 Liga

Kolejka 5 (2019-04-14)

Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
FC Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)

Kolejka 4 (2019-04-6)

TELE-NAT & MILON3:3No Namewięcej»
(06-04-2019 10:15)
Wataha Zabrze1:7Los Blancoswięcej»
(06-04-2019 11:30)
FC Kaufhaus8:3FC VIKINGwięcej»
(06-04-2019 12:45)
Team Jack9:3HHTwięcej»
(06-04-2019 14:00)
Dam Pack3:2Ultimate Teamwięcej»
(06-04-2019 15:15)
Zryw Betlejem4:1FC Bar Karolinkawięcej»
(06-04-2019 16:30)

Kolejka 3 (2019-03-31)

FC VIKING3:5RST Teamwięcej»
(31-03-2019 10:15)
Ultimate Team2:5TELE-NAT & MILONwięcej»
(31-03-2019 11:30)
HHT4:2Dam Packwięcej»
(31-03-2019 12:45)
No Name0:4Zryw Betlejemwięcej»
(31-03-2019 14:00)
FC Bar Karolinka2:2Wataha Zabrzewięcej»
(31-03-2019 15:15)
Los Blancos7:4FC Kaufhauswięcej»
(31-03-2019 16:30)

Kolejka 2 (2019-03-23)

Dam Pack9:4Team Jackwięcej»
(23-03-2019 10:15)
Wataha Zabrze6:0No Namewięcej»
(23-03-2019 11:30)
RST Team3:5Los Blancoswięcej»
(23-03-2019 12:45)
FC Kaufhaus4:7FC Bar Karolinkawięcej»
(23-03-2019 14:00)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)

Kolejka 1 (2019-03-17)

Los Blancos4:4FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
No Name2:4FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Ultimate Team1:6Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
FC Bar Karolinka3:1RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)
Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
1 Liga:
PMM4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
MG4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
Lambda7:2Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)