Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Terminarz Orliki (Sezon 2019) - Runda I

1 Liga

Kolejka 1 (2019-03-16)

SlonskiDizajn.pl-:-CHzPwięcej»
(16-03-2019 10:15)
AWIR-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(16-03-2019 11:30)
MakroGeo-:-Madej Wróbelwięcej»
(16-03-2019 12:45)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Rezerwawięcej»
(16-03-2019 14:00)
Wojak Godula-:-B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)

Kolejka 2 (2019-03-24)

Madej Wróbel-:-AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(24-03-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(24-03-2019 12:45)
Lambda Lambda Lambda-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(24-03-2019 14:00)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
B-ce Team-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)

Kolejka 3 (2019-03-30)

SlonskiDizajn.pl-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-03-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Madej Wróbelwięcej»
(30-03-2019 11:30)
MakroGeo-:-CHzPwięcej»
(30-03-2019 12:45)
Wojak Godula-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-03-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-B-ce Teamwięcej»
(30-03-2019 15:15)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(30-03-2019 16:30)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(30-03-2019 17:45)

Kolejka 4 (2019-04-7)

CHzP-:-AWIRwięcej»
(07-04-2019 10:15)
B-ce Team-:-MakroGeowięcej»
(07-04-2019 11:30)
Wojak Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-04-2019 12:45)
Ekspert-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-04-2019 16:30)
Madej Wróbel-:-Rezerwawięcej»
(07-04-2019 17:45)

Kolejka 5 (2019-04-13, 2019-06-16)

Lambda Lambda Lambda-:-Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
Rezerwa-:-Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
AWIR-:-B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Wojak Godulawięcej»
(16-06-2019 17:45)

Kolejka 6 (2019-04-28, 2019-06-2)

Ekspert-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(28-04-2019 10:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(28-04-2019 12:45)
CHzP-:-Rezerwawięcej»
(28-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-04-2019 16:30)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(28-04-2019 17:45)
B-ce Team-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(02-06-2019 17:45)

Kolejka 7 (2019-05-11, 2019-06-2)

MakroGeo-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(11-05-2019 11:30)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(11-05-2019 12:45)
Madej Wróbel-:-Ekspertwięcej»
(11-05-2019 14:00)
Lambda Lambda Lambda-:-CHzPwięcej»
(11-05-2019 15:15)
Rezerwa-:-B-ce Teamwięcej»
(11-05-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(11-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(02-06-2019 18:45)

Kolejka 8 (2019-05-19, 2019-06-22)

Wojak Godula-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(19-05-2019 10:15)
B-ce Team-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
CHzP-:-Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(19-05-2019 17:45)
SlonskiDizajn.pl-:-AWIRwięcej»
(22-06-2019 17:45)

Kolejka 9 (2019-06-1)

Lambda Lambda Lambda-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(01-06-2019 10:15)
MakroGeo-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(01-06-2019 11:30)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(01-06-2019 12:45)
Ekspert-:-CHzPwięcej»
(01-06-2019 14:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(01-06-2019 15:15)
Rezerwa-:-Wojak Godulawięcej»
(01-06-2019 16:30)
Madej Wróbel-:-B-ce Teamwięcej»
(01-06-2019 17:45)

Kolejka 10 (2019-06-9)

MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(09-06-2019 10:15)
B-ce Team-:-Ekspertwięcej»
(09-06-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Madej Wróbelwięcej»
(09-06-2019 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(09-06-2019 14:00)
Wojak Godula-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-06-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl-:-Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)

Kolejka 11 (2019-06-15, 2019-06-30)

Madej Wróbel-:-Wojak Godulawięcej»
(15-06-2019 10:15)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-MakroGeowięcej»
(15-06-2019 12:45)
Rezerwa-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
CHzP-:-B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
Lambda Lambda Lambda-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)

Kolejka 12 (2019-06-8, 2019-06-16, 2019-06-23)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-06-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-B-ce Teamwięcej»
(16-06-2019 19:00)
FC Pub Pod Łososiem-:-CHzPwięcej»
(23-06-2019 10:15)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(23-06-2019 14:00)
SlonskiDizajn.pl-:-Madej Wróbelwięcej»
(23-06-2019 15:15)
MakroGeo-:-Rezerwawięcej»
(23-06-2019 16:30)
AWIR-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(23-06-2019 17:45)

Kolejka 13 (2019-06-29, 2019-06-30)

PMM Technika Elektroinstalacje-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(29-06-2019 10:15)
Ekspert-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
CHzP-:-Wojak Godulawięcej»
(29-06-2019 12:45)
Rezerwa-:-AWIRwięcej»
(29-06-2019 14:00)
Lambda Lambda Lambda-:-MakroGeowięcej»
(29-06-2019 15:15)
Madej Wróbel-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
B-ce Team-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 11
1 Liga:
Ekspert5:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
CHzP3:16B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Rezerwa2:13ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
PMM0:3MGwięcej»
(15-06-2019 12:45)
AWIR3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
Madej Wróbel2:6Wojakwięcej»
(15-06-2019 10:15)
Kolejka 10
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II12:1CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
Wojak4:6Lambdawięcej»
(09-06-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice7:2PMMwięcej»
(09-06-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem13:3Madej Wróbelwięcej»
(09-06-2019 12:45)
Kolejka 6
2 Liga:
Zryw Betlejem6:0FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)