Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Liderzy statystyk Orliki (Sezon 2018): 2 Liga

Bramki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)22,00
2. Michał Wójtowicz (CHzP)22,00
3. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)21,00
4. Michał Krajewski (Bar Karolinka)17,00
5. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)16,00
6. Dariusz Armata (Bar Karolinka)15,00
7. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)15,00
8. Krzysztof Gauza (Los Blancos)13,00
9. Tomasz Aleksa (Team Jack)12,00
10. Kamil Bogucki (Dam Pack)12,00

Asysty

#Zawodnik#
Przerwa1. Krzysztof Przerwa (ZZ Kadra Bielszowice II)17,00
2. Tomasz Aleksa (Team Jack)12,00
3. Michał Krajewski (Bar Karolinka)12,00
4. Marcin Armata (Bar Karolinka)10,00
5. Dariusz Armata (Bar Karolinka)10,00
6. Łukasz Pająk (Los Blancos)10,00
7. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)10,00
8. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)8,00
9. Tomasz Binkowski (CHzP)7,00
10. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)7,00

Żółte kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Tomasz Gazda (Madej Wróbel)2,00
2. Łukasz Pająk (Los Blancos)2,00
3. Wiktor Wilk (BKS Pordzika)2,00
4. Marcin Caus (Ultimate Team)1,00
5. Marek Horowski (Bar Karolinka)1,00
6. Marcin Mol (Madej Wróbel)1,00
7. Andrzej Nadulski (No Name)1,00
8. Mirosław Olejniczak (Ultimate Team)1,00
9. Łukasz Pilewicz (BKS Pordzika)1,00
10. Adrian Sikora (ZZ Kadra Bielszowice II)1,00

Czerwone kartki

#Zawodnik#
Fojcik1. Adrian Fojcik (Los Blancos)1,00
2. Sebastian Kądziołka (Bar Karolinka)1,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)
FC Kaufhaus4:7Bar Karolinkawięcej»
(23-03-2019 14:00)
RST Team3:5Los Blancoswięcej»
(23-03-2019 12:45)
Wataha Zabrze6:0No Namewięcej»
(23-03-2019 11:30)