Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Terminarz Orliki (Sezon 2018) - Runda I

2 Liga

Kolejka 1 (2018-03-18)

No Name-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(18-03-2018 10:00)
Ultimate Team-:-RST Teamwięcej»
(18-03-2018 11:15)
Team Jack-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(18-03-2018 12:30)
Los Blancos-:-CHzPwięcej»
(18-03-2018 13:45)
Madej Wróbel-:-BKS Pordzikawięcej»
(18-03-2018 15:00)
FC Bar Karolinka-:-FC VIKINGwięcej»
(18-03-2018 16:15)
HHT-:-FC Kaufhauswięcej»
(18-03-2018 17:30)

Kolejka 2 (2018-03-24)

ZZ Kadra Bielszowice II-:-HHTwięcej»
(24-03-2018 10:00)
FC VIKING-:-Los Blancoswięcej»
(24-03-2018 11:15)
FC Kaufhaus-:-Ultimate Teamwięcej»
(24-03-2018 12:30)
RST Team-:-No Namewięcej»
(24-03-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(24-03-2018 15:00)
CHzP-:-Madej Wróbelwięcej»
(24-03-2018 16:15)
Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(24-03-2018 17:30)

Kolejka 3 (2018-04-8)

HHT-:-Dam Packwięcej»
(08-04-2018 10:00)
BKS Pordzika-:-CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
Ultimate Team-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-04-2018 12:30)
Madej Wróbel-:-FC VIKINGwięcej»
(08-04-2018 13:45)
No Name-:-FC Kaufhauswięcej»
(08-04-2018 15:00)
FC Bar Karolinka-:-RST Teamwięcej»
(08-04-2018 16:15)
Los Blancos-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(08-04-2018 17:30)

Kolejka 4 (2018-04-14)

ZZ Kadra Bielszowice II-:-No Namewięcej»
(14-04-2018 10:00)
RST Team-:-Los Blancoswięcej»
(14-04-2018 11:15)
Dam Pack-:-Ultimate Teamwięcej»
(14-04-2018 12:30)
FC Kaufhaus-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(14-04-2018 13:45)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(14-04-2018 15:00)
FC VIKING-:-BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie-:-Madej Wróbelwięcej»
(14-04-2018 17:30)

Kolejka 5 (2018-04-22, 2018-06-23)

No Name-:-Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
Madej Wróbel-:-RST Teamwięcej»
(22-04-2018 11:15)
Los Blancos-:-FC Kaufhauswięcej»
(22-04-2018 13:45)
CHzP-:-FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Ultimate Team-:-Team Jackwięcej»
(22-04-2018 16:15)
BKS Pordzika-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
FC Bar Karolinka-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-06-2018 18:00)

Kolejka 6 (2018-04-28)

RST Team-:-BKS Pordzikawięcej»
(28-04-2018 10:00)
Dam Pack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(28-04-2018 11:15)
HHT-:-Ultimate Teamwięcej»
(28-04-2018 12:30)
Team Jack-:-No Namewięcej»
(28-04-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie-:-CHzPwięcej»
(28-04-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Los Blancoswięcej»
(28-04-2018 16:15)
FC Kaufhaus-:-Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2018 17:30)

Kolejka 7 (2018-05-13)

FC VIKING-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
Los Blancos-:-Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
No Name-:-HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
CHzP-:-RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
BKS Pordzika-:-FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
Madej Wróbel-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
FC Bar Karolinka-:-Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)

Kolejka 8 (2018-05-26)

FC Kaufhaus-:-CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
Dam Pack-:-Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
HHT-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Ultimate Team-:-No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
RST Team-:-FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Team Jack-:-Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)

Kolejka 9 (2018-06-10)

Truskawka Na Torcie-:-RST Teamwięcej»
(10-06-2018 10:00)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(10-06-2018 11:15)
FC Bar Karolinka-:-Ultimate Teamwięcej»
(10-06-2018 12:30)
FC VIKING-:-FC Kaufhauswięcej»
(10-06-2018 13:45)
BKS Pordzika-:-Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Madej Wróbel-:-Team Jackwięcej»
(10-06-2018 16:15)
Los Blancos-:-HHTwięcej»
(10-06-2018 17:30)

Kolejka 10 (2018-06-16)

Team Jack-:-BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
HHT-:-Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Ultimate Team-:-Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
No Name-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Dam Pack-:-CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)

Kolejka 11 (2018-06-24)

BKS Pordzika-:-HHTwięcej»
(24-06-2018 10:00)
RST Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(24-06-2018 11:15)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(24-06-2018 12:30)
Madej Wróbel-:-Ultimate Teamwięcej»
(24-06-2018 13:45)
CHzP-:-Team Jackwięcej»
(24-06-2018 15:00)
Truskawka Na Torcie-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(24-06-2018 16:15)
FC VIKING-:-Dam Packwięcej»
(24-06-2018 17:30)

Kolejka 12 (2018-06-30)

ZZ Kadra Bielszowice II-:-RST Teamwięcej»
(30-06-2018 10:00)
Dam Pack-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(30-06-2018 11:15)
HHT-:-CHzPwięcej»
(30-06-2018 12:30)
No Name-:-Madej Wróbelwięcej»
(30-06-2018 13:45)
Ultimate Team-:-BKS Pordzikawięcej»
(30-06-2018 15:00)
Team Jack-:-FC VIKINGwięcej»
(30-06-2018 16:15)
FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(30-06-2018 17:30)

Kolejka 13 (2018-07-8)

BKS Pordzika-:-No Namewięcej»
(08-07-2018 10:00)
Truskawka Na Torcie-:-Team Jackwięcej»
(08-07-2018 11:15)
CHzP-:-Ultimate Teamwięcej»
(08-07-2018 12:30)
FC VIKING-:-HHTwięcej»
(08-07-2018 13:45)
Madej Wróbel-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(08-07-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-07-2018 16:15)
RST Team-:-Dam Packwięcej»
(08-07-2018 17:30)

Kolejka 14 (2018-07-14)

FC Bar Karolinka-:-BKS Pordzikawięcej»
(14-07-2018 10:00)
No Name-:-CHzPwięcej»
(14-07-2018 11:15)
Los Blancos-:-Madej Wróbelwięcej»
(14-07-2018 12:30)
Ultimate Team-:-FC VIKINGwięcej»
(14-07-2018 13:45)
HHT-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(14-07-2018 15:00)
Dam Pack-:-FC Kaufhauswięcej»
(14-07-2018 16:15)
Team Jack-:-RST Teamwięcej»
(14-07-2018 17:30)

Kolejka 15 (2018-07-21)

BKS Pordzika-:-Los Blancoswięcej»
(21-07-2018 10:00)
CHzP-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(21-07-2018 11:15)
FC VIKING-:-No Namewięcej»
(21-07-2018 12:30)
Truskawka Na Torcie-:-Ultimate Teamwięcej»
(21-07-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Dam Packwięcej»
(21-07-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-Team Jackwięcej»
(21-07-2018 16:15)
RST Team-:-HHTwięcej»
(21-07-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon zasadniczy
Kolejka 24
I Liga:
Silesia Godula6:4Taterkawięcej»
(10-11-2013 18:45)
Team Jack0:3Ultimate Teamwięcej»
(10-11-2013 17:30)
ZZ Kadra Bielszowice2:5FC Alkusywięcej»
(10-11-2013 16:15)
Zygzak3:2Pub Pod Łososiemwięcej»
(10-11-2013 15:00)
Ruda 1959 Śląska5:5HHTwięcej»
(10-11-2013 13:45)
AWIR2:4Anteowięcej»
(10-11-2013 12:30)
Staruszki4:6OAKM R. Śl.więcej»
(10-11-2013 10:00)
II Liga:
Zmarnowane7:2Bar Karolinkawięcej»
(09-11-2013 18:45)
Osiedlowa4:7Arrebolwięcej»
(09-11-2013 17:30)
Wojak2:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-11-2013 16:15)
Madej&Wróbel4:9Matikwięcej»
(09-11-2013 15:00)
Dam Pack4:4No Namewięcej»
(09-11-2013 13:45)