Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Terminarz Orliki (Sezon 2018) - Runda I

1 Liga

Kolejka 1 (2018-03-17)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Rezerwawięcej»
(17-03-2018 10:00)
FC Pub Pod Łososiem-:-B-ce Teamwięcej»
(17-03-2018 11:15)
AWIR-:-Matikwięcej»
(17-03-2018 12:30)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(17-03-2018 15:00)
MakroGeo-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(17-03-2018 16:15)

Kolejka 2 (2018-03-25)

Rezerwa-:-MakroGeowięcej»
(25-03-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-AWIRwięcej»
(25-03-2018 11:15)
B-ce Team-:-Wojak Godulawięcej»
(25-03-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-03-2018 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-03-2018 15:00)
Ekspert-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(25-03-2018 16:15)

Kolejka 3 (2018-04-7)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(07-04-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-B-ce Teamwięcej»
(07-04-2018 11:15)
Wojak Godula-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-04-2018 12:30)
AWIR-:-Rezerwawięcej»
(07-04-2018 13:45)
Matik-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2018 15:00)
MakroGeo-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2018 16:15)

Kolejka 4 (2018-04-15)

Rezerwa-:-Matikwięcej»
(15-04-2018 10:00)
Lambda Lambda Lambda-:-AWIRwięcej»
(15-04-2018 11:15)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(15-04-2018 12:30)
Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(15-04-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(15-04-2018 15:00)
B-ce Team-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-04-2018 16:15)

Kolejka 5 (2018-04-21)

ZZ Kadra Bielszowice-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(21-04-2018 10:00)
MakroGeo-:-B-ce Teamwięcej»
(21-04-2018 11:15)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
SlonskiDizajn.pl-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
Matik-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)

Kolejka 6 (2018-04-29, 2018-06-23)

The Blues Ruda ¦l±ska-:-MakroGeowięcej»
(29-04-2018 10:00)
Ekspert-:-Matikwięcej»
(29-04-2018 11:15)
Wojak Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2018 13:45)
Lambda Lambda Lambda-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(29-04-2018 15:00)
B-ce Team-:-AWIRwięcej»
(29-04-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 17:15)

Kolejka 7 (2018-05-12)

AWIR-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(12-05-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Ekspertwięcej»
(12-05-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Wojak Godulawięcej»
(12-05-2018 12:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
Matik-:-B-ce Teamwięcej»
(12-05-2018 16:15)

Kolejka 8 (2018-05-27)

SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-05-2018 10:00)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(27-05-2018 11:15)
Ekspert-:-Rezerwawięcej»
(27-05-2018 12:30)
B-ce Team-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-05-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(27-05-2018 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Matikwięcej»
(27-05-2018 16:15)

Kolejka 9 (2018-06-9)

Lambda Lambda Lambda-:-Ekspertwięcej»
(09-06-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(09-06-2018 11:15)
MakroGeo-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-06-2018 12:30)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(09-06-2018 13:45)
Rezerwa-:-B-ce Teamwięcej»
(09-06-2018 15:00)
Matik-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-06-2018 16:15)

Kolejka 10 (2018-06-17, 2018-06-30)

B-ce Team-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(17-06-2018 12:30)
Wojak Godula-:-Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
SlonskiDizajn.pl-:-AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(30-06-2018 18:45)

Kolejka 11 (2018-06-23)

Lambda Lambda Lambda-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-06-2018 10:00)
Matik-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(23-06-2018 11:15)
Ekspert-:-B-ce Teamwięcej»
(23-06-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Wojak Godulawięcej»
(23-06-2018 13:45)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 15:00)
Rezerwa-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-06-2018 16:15)

Kolejka 12 (2018-07-1)

MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(01-07-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(01-07-2018 11:15)
Wojak Godula-:-Rezerwawięcej»
(01-07-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Ekspertwięcej»
(01-07-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-07-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Matikwięcej»
(01-07-2018 16:15)

Kolejka 13 (2018-07-7, 2018-07-8)

Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-07-2018 10:00)
Matik-:-MakroGeowięcej»
(07-07-2018 11:15)
B-ce Team-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-07-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-07-2018 13:45)
Rezerwa-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-07-2018 15:00)
Lambda Lambda Lambda-:-Wojak Godulawięcej»
(07-07-2018 16:15)
SlonskiDizajn.pl-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-07-2018 18:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)
Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
1 Liga:
PMM4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
MG4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
Lambda7:2Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)