Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2018) - Runda I

1 Liga

Kolejka 13 (2018-07-7, 2018-07-8)

Ekspert1:8FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-07-2018 10:00)
Matik0:3MakroGeowięcej»
(07-07-2018 11:15)
B-ce Team3:4The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-07-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje1:12ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-07-2018 13:45)
Rezerwa4:1SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-07-2018 15:00)
Lambda Lambda Lambda3:11Wojak Godulawięcej»
(07-07-2018 16:15)
SlonskiDizajn.pl4:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-07-2018 18:30)

Kolejka 12 (2018-07-1)

MakroGeo2:5AWIRwięcej»
(01-07-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl3:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(01-07-2018 11:15)
Wojak Godula3:8Rezerwawięcej»
(01-07-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska8:5Ekspertwięcej»
(01-07-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem3:0Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-07-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice3:0Matikwięcej»
(01-07-2018 16:15)

Kolejka 11 (2018-06-23)

Lambda Lambda Lambda3:0The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-06-2018 10:00)
Matik0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(23-06-2018 11:15)
Ekspert3:7B-ce Teamwięcej»
(23-06-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje3:4Wojak Godulawięcej»
(23-06-2018 13:45)
AWIR1:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 15:00)
Rezerwa2:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-06-2018 16:15)

Kolejka 10 (2018-06-17, 2018-06-30)

B-ce Team7:4Lambda Lambda Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MakroGeowięcej»
(17-06-2018 12:30)
Wojak Godula3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem9:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(30-06-2018 18:45)

Kolejka 9 (2018-06-9)

Lambda Lambda Lambda1:3Ekspertwięcej»
(09-06-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje5:3The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(09-06-2018 11:15)
MakroGeo4:7SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-06-2018 12:30)
AWIR11:1Wojak Godulawięcej»
(09-06-2018 13:45)
Rezerwa3:7B-ce Teamwięcej»
(09-06-2018 15:00)
Matik0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-06-2018 16:15)

Kolejka 8 (2018-05-27)

SlonskiDizajn.pl5:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-05-2018 10:00)
Wojak Godula3:6MakroGeowięcej»
(27-05-2018 11:15)
Ekspert3:7Rezerwawięcej»
(27-05-2018 12:30)
B-ce Team6:5PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-05-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem3:3AWIRwięcej»
(27-05-2018 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska3:0Matikwięcej»
(27-05-2018 16:15)

Kolejka 7 (2018-05-12)

AWIR4:4The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(12-05-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje9:4Ekspertwięcej»
(12-05-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wojak Godulawięcej»
(12-05-2018 12:30)
MakroGeo2:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)
Rezerwa5:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
Matik0:3B-ce Teamwięcej»
(12-05-2018 16:15)

Kolejka 6 (2018-04-29, 2018-06-23)

The Blues Ruda ¦l±ska4:7MakroGeowięcej»
(29-04-2018 10:00)
Ekspert3:0Matikwięcej»
(29-04-2018 11:15)
Wojak Godula1:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2018 13:45)
Lambda Lambda Lambda5:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(29-04-2018 15:00)
B-ce Team2:5AWIRwięcej»
(29-04-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 17:15)

Kolejka 5 (2018-04-21)

ZZ Kadra Bielszowice7:2The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(21-04-2018 10:00)
MakroGeo6:5B-ce Teamwięcej»
(21-04-2018 11:15)
AWIR8:4Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
SlonskiDizajn.pl5:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje5:7Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
Matik0:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)

Kolejka 4 (2018-04-15)

Rezerwa3:0Matikwięcej»
(15-04-2018 10:00)
Lambda Lambda Lambda2:7AWIRwięcej»
(15-04-2018 11:15)
The Blues Ruda ¦l±ska4:0SlonskiDizajn.plwięcej»
(15-04-2018 12:30)
Ekspert2:2MakroGeowięcej»
(15-04-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem5:3Wojak Godulawięcej»
(15-04-2018 15:00)
B-ce Team2:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-04-2018 16:15)

Kolejka 3 (2018-04-7)

ZZ Kadra Bielszowice12:1Ekspertwięcej»
(07-04-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl7:0B-ce Teamwięcej»
(07-04-2018 11:15)
Wojak Godula6:3The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-04-2018 12:30)
AWIR4:1Rezerwawięcej»
(07-04-2018 13:45)
Matik0:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2018 15:00)
MakroGeo3:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2018 16:15)

Kolejka 2 (2018-03-25)

Rezerwa7:5MakroGeowięcej»
(25-03-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje3:0AWIRwięcej»
(25-03-2018 11:15)
B-ce Team2:4Wojak Godulawięcej»
(25-03-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda1:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-03-2018 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska4:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-03-2018 15:00)
Ekspert1:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(25-03-2018 16:15)

Kolejka 1 (2018-03-17)

ZZ Kadra Bielszowice3:0Rezerwawięcej»
(17-03-2018 10:00)
FC Pub Pod Łososiem2:3B-ce Teamwięcej»
(17-03-2018 11:15)
AWIR3:0Matikwięcej»
(17-03-2018 12:30)
Wojak Godula3:0Ekspertwięcej»
(17-03-2018 15:00)
MakroGeo3:4PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(17-03-2018 16:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)
FC Kaufhaus4:7Bar Karolinkawięcej»
(23-03-2019 14:00)
RST Team3:5Los Blancoswięcej»
(23-03-2019 12:45)
Wataha Zabrze6:0No Namewięcej»
(23-03-2019 11:30)