Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Wyniki Orliki (Sezon 2018) - Runda I

Kolejka 15 (2018-07-21)

BKS Pordzika0:7Los Blancoswięcej»
(21-07-2018 10:00)
CHzP5:5FC Bar Karolinkawięcej»
(21-07-2018 11:15)
FC VIKING3:2No Namewięcej»
(21-07-2018 12:30)
Truskawka Na Torcie0:3Ultimate Teamwięcej»
(21-07-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3Dam Packwięcej»
(21-07-2018 15:00)
FC Kaufhaus4:10Team Jackwięcej»
(21-07-2018 16:15)
RST Team3:0HHTwięcej»
(21-07-2018 17:30)

Kolejka 14 (2018-07-14)

FC Bar Karolinka2:2BKS Pordzikawięcej»
(14-07-2018 10:00)
No Name1:3CHzPwięcej»
(14-07-2018 11:15)
Los Blancos2:9Madej Wróbelwięcej»
(14-07-2018 12:30)
Ultimate Team3:11FC VIKINGwięcej»
(14-07-2018 13:45)
HHT3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(14-07-2018 15:00)
Dam Pack5:4FC Kaufhauswięcej»
(14-07-2018 16:15)
Team Jack8:4RST Teamwięcej»
(14-07-2018 17:30)

Kolejka 13 (2018-07-07)

Ekspert1:8FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-07-2018 10:00)
Matik0:3MakroGeowięcej»
(07-07-2018 11:15)
NSZZ Powen3:4The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-07-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje1:12ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-07-2018 13:45)
Rezerwa4:1SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-07-2018 15:00)
Lambda Lambda Lambda3:11Wojak Godulawięcej»
(07-07-2018 16:15)
BKS Pordzika2:5No Namewięcej»
(08-07-2018 10:00)
Truskawka Na Torcie0:3Team Jackwięcej»
(08-07-2018 11:15)
CHzP5:4Ultimate Teamwięcej»
(08-07-2018 12:30)
FC VIKING5:2HHTwięcej»
(08-07-2018 13:45)
Madej Wróbel5:3FC Bar Karolinkawięcej»
(08-07-2018 15:00)
FC Kaufhaus1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-07-2018 16:15)
RST Team6:4Dam Packwięcej»
(08-07-2018 17:30)
SlonskiDizajn.pl4:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-07-2018 18:30)

Kolejka 12 (2018-06-30)

ZZ Kadra Bielszowice II6:3RST Teamwięcej»
(30-06-2018 10:00)
Dam Pack3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(30-06-2018 11:15)
HHT3:2CHzPwięcej»
(30-06-2018 12:30)
No Name1:3Madej Wróbelwięcej»
(30-06-2018 13:45)
Ultimate Team2:2BKS Pordzikawięcej»
(30-06-2018 15:00)
Team Jack8:4FC VIKINGwięcej»
(30-06-2018 16:15)
FC Bar Karolinka2:5Los Blancoswięcej»
(30-06-2018 17:30)
MakroGeo2:5AWIRwięcej»
(01-07-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl3:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(01-07-2018 11:15)
Wojak Godula3:8Rezerwawięcej»
(01-07-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska8:5Ekspertwięcej»
(01-07-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem3:0Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-07-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice3:0Matikwięcej»
(01-07-2018 16:15)

Kolejka 11 (2018-06-23)

Lambda Lambda Lambda3:0The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-06-2018 10:00)
Matik0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(23-06-2018 11:15)
Ekspert3:7NSZZ Powenwięcej»
(23-06-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje3:4Wojak Godulawięcej»
(23-06-2018 13:45)
AWIR1:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 15:00)
Rezerwa2:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-06-2018 16:15)
BKS Pordzika3:4HHTwięcej»
(24-06-2018 10:00)
RST Team4:9FC Kaufhauswięcej»
(24-06-2018 11:15)
Los Blancos5:1No Namewięcej»
(24-06-2018 12:30)
Madej Wróbel7:4Ultimate Teamwięcej»
(24-06-2018 13:45)
CHzP11:2Team Jackwięcej»
(24-06-2018 15:00)
Truskawka Na Torcie0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(24-06-2018 16:15)
FC VIKING3:0Dam Packwięcej»
(24-06-2018 17:30)

Kolejka 10 (2018-06-16)

Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
HHT2:5Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Ultimate Team2:6Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
No Name4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
FC Kaufhaus3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
NSZZ Powen7:4Lambda Lambda Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MakroGeowięcej»
(17-06-2018 12:30)
Wojak Godula3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem9:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(30-06-2018 18:45)

Kolejka 9 (2018-06-09)

Lambda Lambda Lambda1:3Ekspertwięcej»
(09-06-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje5:3The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(09-06-2018 11:15)
MakroGeo4:7SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-06-2018 12:30)
AWIR11:1Wojak Godulawięcej»
(09-06-2018 13:45)
Rezerwa3:7NSZZ Powenwięcej»
(09-06-2018 15:00)
Matik0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-06-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie0:3RST Teamwięcej»
(10-06-2018 10:00)
CHzP5:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(10-06-2018 11:15)
FC Bar Karolinka11:1Ultimate Teamwięcej»
(10-06-2018 12:30)
FC VIKING2:3FC Kaufhauswięcej»
(10-06-2018 13:45)
BKS Pordzika4:3Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Madej Wróbel9:1Team Jackwięcej»
(10-06-2018 16:15)
Los Blancos7:1HHTwięcej»
(10-06-2018 17:30)

Kolejka 8 (2018-05-26)

FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
HHT2:9FC Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Ultimate Team0:1No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
RST Team8:5FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
SlonskiDizajn.pl5:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-05-2018 10:00)
Wojak Godula3:6MakroGeowięcej»
(27-05-2018 11:15)
Ekspert3:7Rezerwawięcej»
(27-05-2018 12:30)
NSZZ Powen6:5PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-05-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem3:3AWIRwięcej»
(27-05-2018 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska3:0Matikwięcej»
(27-05-2018 16:15)

Kolejka 7 (2018-05-12)

AWIR4:4The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(12-05-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje9:4Ekspertwięcej»
(12-05-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wojak Godulawięcej»
(12-05-2018 12:30)
MakroGeo2:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)
Rezerwa5:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
Matik0:3NSZZ Powenwięcej»
(12-05-2018 16:15)
FC VIKING3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
Los Blancos3:2Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
FC Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)

Kolejka 6 (2018-04-28)

RST Team3:6BKS Pordzikawięcej»
(28-04-2018 10:00)
Dam Pack4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(28-04-2018 11:15)
HHT2:9Ultimate Teamwięcej»
(28-04-2018 12:30)
Team Jack4:2No Namewięcej»
(28-04-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie0:3CHzPwięcej»
(28-04-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:6Los Blancoswięcej»
(28-04-2018 16:15)
FC Kaufhaus14:3Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2018 17:30)
The Blues Ruda ¦l±ska4:7MakroGeowięcej»
(29-04-2018 10:00)
Ekspert3:0Matikwięcej»
(29-04-2018 11:15)
Wojak Godula1:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2018 13:45)
Lambda Lambda Lambda5:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(29-04-2018 15:00)
NSZZ Powen2:5AWIRwięcej»
(29-04-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 17:15)

Kolejka 5 (2018-04-21)

ZZ Kadra Bielszowice7:2The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(21-04-2018 10:00)
MakroGeo6:5NSZZ Powenwięcej»
(21-04-2018 11:15)
AWIR8:4Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
SlonskiDizajn.pl5:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje5:7Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
Matik0:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)
No Name2:3Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
Madej Wróbel2:3RST Teamwięcej»
(22-04-2018 11:15)
Los Blancos7:3FC Kaufhauswięcej»
(22-04-2018 13:45)
CHzP4:3FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Ultimate Team1:6Team Jackwięcej»
(22-04-2018 16:15)
BKS Pordzika3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
FC Bar Karolinka1:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-06-2018 18:00)

Kolejka 4 (2018-04-14)

ZZ Kadra Bielszowice II0:3No Namewięcej»
(14-04-2018 10:00)
RST Team5:6Los Blancoswięcej»
(14-04-2018 11:15)
Dam Pack9:0Ultimate Teamwięcej»
(14-04-2018 12:30)
FC Kaufhaus3:11FC Bar Karolinkawięcej»
(14-04-2018 13:45)
Team Jack4:2HHTwięcej»
(14-04-2018 15:00)
FC VIKING7:3BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie0:3Madej Wróbelwięcej»
(14-04-2018 17:30)
Rezerwa3:0Matikwięcej»
(15-04-2018 10:00)
Lambda Lambda Lambda2:7AWIRwięcej»
(15-04-2018 11:15)
The Blues Ruda ¦l±ska4:0SlonskiDizajn.plwięcej»
(15-04-2018 12:30)
Ekspert2:2MakroGeowięcej»
(15-04-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem5:3Wojak Godulawięcej»
(15-04-2018 15:00)
NSZZ Powen2:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-04-2018 16:15)

Kolejka 3 (2018-04-07)

ZZ Kadra Bielszowice12:1Ekspertwięcej»
(07-04-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl7:0NSZZ Powenwięcej»
(07-04-2018 11:15)
Wojak Godula6:3The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-04-2018 12:30)
AWIR4:1Rezerwawięcej»
(07-04-2018 13:45)
Matik0:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2018 15:00)
MakroGeo3:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2018 16:15)
HHT0:2Dam Packwięcej»
(08-04-2018 10:00)
BKS Pordzika2:3CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
Ultimate Team2:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-04-2018 12:30)
Madej Wróbel2:6FC VIKINGwięcej»
(08-04-2018 13:45)
No Name5:2FC Kaufhauswięcej»
(08-04-2018 15:00)
FC Bar Karolinka8:2RST Teamwięcej»
(08-04-2018 16:15)
Los Blancos3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(08-04-2018 17:30)

Kolejka 2 (2018-03-24)

ZZ Kadra Bielszowice II10:1HHTwięcej»
(24-03-2018 10:00)
FC VIKING0:3Los Blancoswięcej»
(24-03-2018 11:15)
FC Kaufhaus1:3Ultimate Teamwięcej»
(24-03-2018 12:30)
RST Team0:3No Namewięcej»
(24-03-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie0:3FC Bar Karolinkawięcej»
(24-03-2018 15:00)
CHzP1:2Madej Wróbelwięcej»
(24-03-2018 16:15)
Dam Pack3:0Team Jackwięcej»
(24-03-2018 17:30)
Rezerwa7:5MakroGeowięcej»
(25-03-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje3:0AWIRwięcej»
(25-03-2018 11:15)
NSZZ Powen2:4Wojak Godulawięcej»
(25-03-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda1:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-03-2018 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska4:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-03-2018 15:00)
Ekspert1:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(25-03-2018 16:15)

Kolejka 1 (2018-03-17)

ZZ Kadra Bielszowice3:0Rezerwawięcej»
(17-03-2018 10:00)
FC Pub Pod Łososiem2:3NSZZ Powenwięcej»
(17-03-2018 11:15)
AWIR3:0Matikwięcej»
(17-03-2018 12:30)
Wojak Godula3:0Ekspertwięcej»
(17-03-2018 15:00)
MakroGeo3:4PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(17-03-2018 16:15)
No Name3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(18-03-2018 10:00)
Ultimate Team2:3RST Teamwięcej»
(18-03-2018 11:15)
Team Jack3:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(18-03-2018 12:30)
Los Blancos6:1CHzPwięcej»
(18-03-2018 13:45)
Madej Wróbel1:4BKS Pordzikawięcej»
(18-03-2018 15:00)
FC Bar Karolinka4:4FC VIKINGwięcej»
(18-03-2018 16:15)
HHT2:3FC Kaufhauswięcej»
(18-03-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 15
2 Liga:
RST Team3:0HHTwięcej»
(21-07-2018 17:30)
FC Kaufhaus4:10Team Jackwięcej»
(21-07-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3Dam Packwięcej»
(21-07-2018 15:00)
Truskawka Na Torcie0:3Ultimate Teamwięcej»
(21-07-2018 13:45)
FC VIKING3:2No Namewięcej»
(21-07-2018 12:30)
CHzP5:5Bar Karolinkawięcej»
(21-07-2018 11:15)
BKS Pordzika0:7Los Blancoswięcej»
(21-07-2018 10:00)
Kolejka 14
Team Jack8:4RST Teamwięcej»
(14-07-2018 17:30)
Dam Pack5:4FC Kaufhauswięcej»
(14-07-2018 16:15)
HHT3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(14-07-2018 15:00)
Ultimate Team3:11FC VIKINGwięcej»
(14-07-2018 13:45)
Los Blancos2:9Madej Wróbelwięcej»
(14-07-2018 12:30)