Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Terminarz Orliki (Sezon 2017) - Runda II

Kolejka 1 (2017-09-09)

FC Pub Pod Łososiem-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(09-09-2017 10:00)
Silesia Godula-:-AWIRwięcej»
(09-09-2017 11:15)
SlonskiDizajn.pl-:-Sznaps Komandowięcej»
(09-09-2017 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-09-2017 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(09-09-2017 15:00)
MakroGeo-:-Rezerwawięcej»
(09-09-2017 16:15)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(09-09-2017 17:30)
Ultimate Team-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-09-2017 18:45)
Matik-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(10-09-2017 10:00)
Los Blancos-:-BKS Pordzikawięcej»
(10-09-2017 11:15)
FC Bar Karolinka-:-FC VIKINGwięcej»
(10-09-2017 12:30)
No Name-:-NSZZ Powenwięcej»
(10-09-2017 13:45)
Dabex-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(10-09-2017 15:00)
Dam Pack-:-Best Polandwięcej»
(10-09-2017 16:15)
Team Jack-:-CHzPwięcej»
(10-09-2017 17:30)
HHT-:-Madej Wróbelwięcej»
(10-09-2017 18:45)

Kolejka 2 (2017-09-16)

NSZZ Powen-:-BKS Pordzikawięcej»
(16-09-2017 10:00)
BZ WBK ¦LˇSK-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(16-09-2017 11:15)
No Name-:-Matikwięcej»
(16-09-2017 12:30)
FC VIKING-:-Los Blancoswięcej»
(16-09-2017 13:45)
Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(16-09-2017 15:00)
Madej Wróbel-:-Dabexwięcej»
(16-09-2017 16:15)
Best Poland-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(16-09-2017 17:30)
CHzP-:-HHTwięcej»
(16-09-2017 18:45)
Sznaps Komando-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(17-09-2017 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-AWIRwięcej»
(17-09-2017 11:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Silesia Godulawięcej»
(17-09-2017 12:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(17-09-2017 13:45)
Truskawka Na Torcie-:-Rezerwawięcej»
(17-09-2017 15:00)
Ekspert-:-Ultimate Teamwięcej»
(17-09-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda-:-MakroGeowięcej»
(17-09-2017 17:30)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Wojak Godulawięcej»
(17-09-2017 18:45)

Kolejka 3 (2017-09-23)

Silesia Godula-:-Sznaps Komandowięcej»
(23-09-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(23-09-2017 11:15)
AWIR-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(23-09-2017 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-09-2017 13:45)
Ultimate Team-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-09-2017 15:00)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(23-09-2017 16:15)
MakroGeo-:-Ekspertwięcej»
(23-09-2017 17:30)
Wojak Godula-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(23-09-2017 18:45)
Team Jack-:-Best Polandwięcej»
(24-09-2017 10:00)
Matik-:-NSZZ Powenwięcej»
(24-09-2017 11:15)
FC Bar Karolinka-:-No Namewięcej»
(24-09-2017 12:30)
Los Blancos-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(24-09-2017 13:45)
HHT-:-Dam Packwięcej»
(24-09-2017 15:00)
Dabex-:-CHzPwięcej»
(24-09-2017 16:15)
FC Zmarnowane Talenty-:-Madej Wróbelwięcej»
(24-09-2017 17:30)
BKS Pordzika-:-FC VIKINGwięcej»
(24-09-2017 18:45)

Kolejka 4 (2017-09-30)

Matik-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(30-09-2017 10:00)
Best Poland-:-Madej Wróbelwięcej»
(30-09-2017 11:15)
NSZZ Powen-:-FC VIKINGwięcej»
(30-09-2017 13:45)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(30-09-2017 15:00)
CHzP-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(30-09-2017 16:15)
BZ WBK ¦LˇSK-:-BKS Pordzikawięcej»
(30-09-2017 17:30)
Dam Pack-:-Dabexwięcej»
(30-09-2017 18:45)
Sznaps Komando-:-AWIRwięcej»
(01-10-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(01-10-2017 11:15)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(01-10-2017 12:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Silesia Godulawięcej»
(01-10-2017 13:45)
Wojak Godula-:-Ultimate Teamwięcej»
(01-10-2017 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-MakroGeowięcej»
(01-10-2017 16:15)
Truskawka Na Torcie-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-10-2017 17:30)
Ekspert-:-Rezerwawięcej»
(01-10-2017 18:45)
No Name-:-Los Blancoswięcej»
(22-10-2017 12:30)

Kolejka 5 (2017-10-07)

ZZ Kadra Bielszowice-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-10-2017 10:00)
Rezerwa-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-10-2017 11:15)
Silesia Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-10-2017 12:30)
MakroGeo-:-Wojak Godulawięcej»
(07-10-2017 13:45)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Sznaps Komandowięcej»
(07-10-2017 15:00)
Lambda Lambda Lambda-:-Ekspertwięcej»
(07-10-2017 16:15)
AWIR-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-10-2017 17:30)
Ultimate Team-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(07-10-2017 18:45)
FC VIKING-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(08-10-2017 10:00)
BKS Pordzika-:-No Namewięcej»
(08-10-2017 11:15)
Los Blancos-:-Matikwięcej»
(08-10-2017 12:30)
FC Bar Karolinka-:-NSZZ Powenwięcej»
(08-10-2017 13:45)
Dabex-:-Team Jackwięcej»
(08-10-2017 15:00)
FC Zmarnowane Talenty-:-Dam Packwięcej»
(08-10-2017 16:15)
HHT-:-Best Polandwięcej»
(08-10-2017 17:30)
Madej Wróbel-:-CHzPwięcej»
(08-10-2017 18:45)

Kolejka 6 (2017-10-21)

FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(21-10-2017 10:00)
Best Poland-:-CHzPwięcej»
(21-10-2017 11:15)
NSZZ Powen-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(21-10-2017 12:30)
No Name-:-FC VIKINGwięcej»
(21-10-2017 13:45)
Dam Pack-:-Madej Wróbelwięcej»
(21-10-2017 15:00)
Team Jack-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(21-10-2017 16:15)
HHT-:-Dabexwięcej»
(21-10-2017 17:30)
Matik-:-BKS Pordzikawięcej»
(21-10-2017 18:45)
Truskawka Na Torcie-:-Ekspertwięcej»
(22-10-2017 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(22-10-2017 11:15)
Ultimate Team-:-MakroGeowięcej»
(22-10-2017 12:30)
Wojak Godula-:-Rezerwawięcej»
(22-10-2017 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Sznaps Komandowięcej»
(22-10-2017 15:00)
FC Pub Pod Łososiem-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-10-2017 16:15)
SlonskiDizajn.pl-:-AWIRwięcej»
(22-10-2017 17:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Silesia Godulawięcej»
(22-10-2017 18:45)

Kolejka 7 (2017-10-28)

Ekspert-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(28-10-2017 10:00)
Rezerwa-:-Ultimate Teamwięcej»
(28-10-2017 11:15)
MakroGeo-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(28-10-2017 12:30)
Lambda Lambda Lambda-:-Wojak Godulawięcej»
(28-10-2017 13:45)
Sznaps Komando-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-10-2017 15:00)
Silesia Godula-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(28-10-2017 16:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(28-10-2017 17:30)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-10-2017 18:45)
Dabex-:-Best Polandwięcej»
(29-10-2017 10:00)
FC VIKING-:-Matikwięcej»
(29-10-2017 11:15)
BZ WBK ¦LˇSK-:-No Namewięcej»
(29-10-2017 12:30)
Los Blancos-:-NSZZ Powenwięcej»
(29-10-2017 13:45)
BKS Pordzika-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(29-10-2017 15:00)
Madej Wróbel-:-Team Jackwięcej»
(29-10-2017 16:15)
CHzP-:-Dam Packwięcej»
(29-10-2017 17:30)
FC Zmarnowane Talenty-:-HHTwięcej»
(29-10-2017 18:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
Wojak3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MGwięcej»
(17-06-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
NSZZ Powen7:4Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
2 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
FC Kaufhaus3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
No Name4:5Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Ultimate Team2:6Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
HHT2:5Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)