Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Wyniki Orliki (Sezon 2017) - Runda II

Kolejka 7 (2017-10-28)

Ekspert5:3The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(28-10-2017 10:00)
Rezerwa3:0Ultimate Teamwięcej»
(28-10-2017 11:15)
MakroGeo13:3Truskawka Na Torciewięcej»
(28-10-2017 12:30)
Lambda Lambda Lambda3:1Wojak Godulawięcej»
(28-10-2017 13:45)
Sznaps Komando2:14FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-10-2017 15:00)
Silesia Godula5:4PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(28-10-2017 16:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(28-10-2017 17:30)
AWIR5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-10-2017 18:45)
Dabex3:0Best Polandwięcej»
(29-10-2017 10:00)
FC VIKING2:16Matikwięcej»
(29-10-2017 11:15)
BZ WBK ¦LˇSK0:3No Namewięcej»
(29-10-2017 12:30)
Los Blancos5:16NSZZ Powenwięcej»
(29-10-2017 13:45)
BKS Pordzika1:3FC Bar Karolinkawięcej»
(29-10-2017 15:00)
Madej Wróbel3:5Team Jackwięcej»
(29-10-2017 16:15)
CHzP0:4Dam Packwięcej»
(29-10-2017 17:30)
FC Zmarnowane Talenty0:3HHTwięcej»
(29-10-2017 18:45)

Kolejka 6 (2017-10-21)

FC Bar Karolinka6:2Los Blancoswięcej»
(21-10-2017 10:00)
Best Poland0:3CHzPwięcej»
(21-10-2017 11:15)
NSZZ Powen3:0BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(21-10-2017 12:30)
No Name2:1FC VIKINGwięcej»
(21-10-2017 13:45)
Dam Pack3:2Madej Wróbelwięcej»
(21-10-2017 15:00)
Team Jack3:0FC Zmarnowane Talentywięcej»
(21-10-2017 16:15)
HHT3:3Dabexwięcej»
(21-10-2017 17:30)
Matik3:0BKS Pordzikawięcej»
(21-10-2017 18:45)
Truskawka Na Torcie0:3Ekspertwięcej»
(22-10-2017 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska3:1Lambda Lambda Lambdawięcej»
(22-10-2017 11:15)
Ultimate Team0:3MakroGeowięcej»
(22-10-2017 12:30)
Wojak Godula3:3Rezerwawięcej»
(22-10-2017 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje10:7Sznaps Komandowięcej»
(22-10-2017 15:00)
FC Pub Pod Łososiem1:1Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-10-2017 16:15)
SlonskiDizajn.pl0:6AWIRwięcej»
(22-10-2017 17:30)
ZZ Kadra Bielszowice3:0Silesia Godulawięcej»
(22-10-2017 18:45)

Kolejka 5 (2017-10-07)

ZZ Kadra Bielszowice9:4PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-10-2017 10:00)
Rezerwa3:0The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-10-2017 11:15)
Silesia Godula0:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-10-2017 12:30)
MakroGeo1:5Wojak Godulawięcej»
(07-10-2017 13:45)
Zygzak Ruda ¦l±ska8:1Sznaps Komandowięcej»
(07-10-2017 15:00)
Lambda Lambda Lambda7:2Ekspertwięcej»
(07-10-2017 16:15)
AWIR1:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-10-2017 17:30)
Ultimate Team0:3Truskawka Na Torciewięcej»
(07-10-2017 18:45)
FC VIKING4:3BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(08-10-2017 10:00)
BKS Pordzika2:3No Namewięcej»
(08-10-2017 11:15)
Los Blancos2:9Matikwięcej»
(08-10-2017 12:30)
FC Bar Karolinka4:5NSZZ Powenwięcej»
(08-10-2017 13:45)
Dabex12:1Team Jackwięcej»
(08-10-2017 15:00)
FC Zmarnowane Talenty0:3Dam Packwięcej»
(08-10-2017 16:15)
HHT3:0Best Polandwięcej»
(08-10-2017 17:30)
Madej Wróbel1:6CHzPwięcej»
(08-10-2017 18:45)

Kolejka 4 (2017-09-30)

Matik4:1FC Bar Karolinkawięcej»
(30-09-2017 10:00)
Best Poland0:3Madej Wróbelwięcej»
(30-09-2017 11:15)
NSZZ Powen11:4FC VIKINGwięcej»
(30-09-2017 13:45)
Team Jack4:3HHTwięcej»
(30-09-2017 15:00)
CHzP3:1FC Zmarnowane Talentywięcej»
(30-09-2017 16:15)
BZ WBK ¦LˇSK3:2BKS Pordzikawięcej»
(30-09-2017 17:30)
Dam Pack1:2Dabexwięcej»
(30-09-2017 18:45)
Sznaps Komando2:2AWIRwięcej»
(01-10-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl1:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(01-10-2017 11:15)
PMM Technika Elektroinstalacje4:12Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(01-10-2017 12:30)
FC Pub Pod Łososiem2:1Silesia Godulawięcej»
(01-10-2017 13:45)
Wojak Godula3:0Ultimate Teamwięcej»
(01-10-2017 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska3:0MakroGeowięcej»
(01-10-2017 16:15)
Truskawka Na Torcie1:8Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-10-2017 17:30)
Ekspert4:3Rezerwawięcej»
(01-10-2017 18:45)
No Name5:3Los Blancoswięcej»
(22-10-2017 12:30)

Kolejka 3 (2017-09-23)

Silesia Godula2:0Sznaps Komandowięcej»
(23-09-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl3:0PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(23-09-2017 11:15)
AWIR5:0Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(23-09-2017 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice2:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-09-2017 13:45)
Ultimate Team0:3The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-09-2017 15:00)
Rezerwa4:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(23-09-2017 16:15)
MakroGeo7:7Ekspertwięcej»
(23-09-2017 17:30)
Wojak Godula12:2Truskawka Na Torciewięcej»
(23-09-2017 18:45)
Team Jack3:0Best Polandwięcej»
(24-09-2017 10:00)
Matik4:8NSZZ Powenwięcej»
(24-09-2017 11:15)
FC Bar Karolinka6:2No Namewięcej»
(24-09-2017 12:30)
Los Blancos3:4BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(24-09-2017 13:45)
HHT1:5Dam Packwięcej»
(24-09-2017 15:00)
Dabex2:3CHzPwięcej»
(24-09-2017 16:15)
FC Zmarnowane Talenty1:2Madej Wróbelwięcej»
(24-09-2017 17:30)
BKS Pordzika2:2FC VIKINGwięcej»
(24-09-2017 18:45)

Kolejka 2 (2017-09-16)

NSZZ Powen6:1BKS Pordzikawięcej»
(16-09-2017 10:00)
BZ WBK ¦LˇSK3:4FC Bar Karolinkawięcej»
(16-09-2017 11:15)
No Name0:9Matikwięcej»
(16-09-2017 12:30)
FC VIKING6:2Los Blancoswięcej»
(16-09-2017 13:45)
Dam Pack6:3Team Jackwięcej»
(16-09-2017 15:00)
Madej Wróbel3:0Dabexwięcej»
(16-09-2017 16:15)
Best Poland0:3FC Zmarnowane Talentywięcej»
(16-09-2017 17:30)
CHzP3:2HHTwięcej»
(16-09-2017 18:45)
Sznaps Komando2:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(17-09-2017 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje5:13AWIRwięcej»
(17-09-2017 11:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:5Silesia Godulawięcej»
(17-09-2017 12:30)
FC Pub Pod Łososiem3:1SlonskiDizajn.plwięcej»
(17-09-2017 13:45)
Truskawka Na Torcie1:7Rezerwawięcej»
(17-09-2017 15:00)
Ekspert3:0Ultimate Teamwięcej»
(17-09-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda4:5MakroGeowięcej»
(17-09-2017 17:30)
The Blues Ruda ¦l±ska6:3Wojak Godulawięcej»
(17-09-2017 18:45)

Kolejka 1 (2017-09-09)

FC Pub Pod Łososiem7:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(09-09-2017 10:00)
Silesia Godula2:5AWIRwięcej»
(09-09-2017 11:15)
SlonskiDizajn.pl3:6Sznaps Komandowięcej»
(09-09-2017 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice5:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-09-2017 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska18:1Truskawka Na Torciewięcej»
(09-09-2017 15:00)
MakroGeo5:4Rezerwawięcej»
(09-09-2017 16:15)
Wojak Godula3:6Ekspertwięcej»
(09-09-2017 17:30)
Ultimate Team0:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-09-2017 18:45)
Matik4:0BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(10-09-2017 10:00)
Los Blancos2:3BKS Pordzikawięcej»
(10-09-2017 11:15)
FC Bar Karolinka4:2FC VIKINGwięcej»
(10-09-2017 12:30)
No Name2:3NSZZ Powenwięcej»
(10-09-2017 13:45)
Dabex5:1FC Zmarnowane Talentywięcej»
(10-09-2017 15:00)
Dam Pack3:0Best Polandwięcej»
(10-09-2017 16:15)
Team Jack3:3CHzPwięcej»
(10-09-2017 17:30)
HHT1:5Madej Wróbelwięcej»
(10-09-2017 18:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
Wojak3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MGwięcej»
(17-06-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
NSZZ Powen7:4Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
2 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
FC Kaufhaus3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
No Name4:5Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Ultimate Team2:6Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
HHT2:5Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)