Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2017



Terminarz Orliki (Sezon 2017) - Runda I

1 Liga

Kolejka 1 (2017-03-4)

SlonskiDizajn.pl-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(04-03-2017 10:00)
MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(04-03-2017 11:15)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(04-03-2017 12:30)
Wojak Godula-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(04-03-2017 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Sznaps Komandowięcej»
(04-03-2017 15:00)
Różowe Pantery-:-Rezerwawięcej»
(04-03-2017 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-Ekspertwięcej»
(04-03-2017 17:30)
Silesia Godula-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(04-03-2017 18:45)

Kolejka 2 (2017-03-12)

Rezerwa-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(12-03-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(12-03-2017 11:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-MakroGeowięcej»
(12-03-2017 12:30)
Sznaps Komando-:-Silesia Godulawięcej»
(12-03-2017 13:45)
Lambda Lambda Lambda-:-Różowe Panterywięcej»
(12-03-2017 15:00)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-03-2017 16:15)
Ekspert-:-Wojak Godulawięcej»
(12-03-2017 17:30)
Gwardia Ruda ¦l±ska-:-AWIRwięcej»
(12-03-2017 18:45)

Kolejka 3 (2017-03-18, 2017-03-19)

Różowe Pantery-:-Ekspertwięcej»
(18-03-2017 10:00)
Wojak Godula-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(18-03-2017 11:15)
MakroGeo-:-Sznaps Komandowięcej»
(18-03-2017 12:30)
Silesia Godula-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(18-03-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(18-03-2017 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(18-03-2017 18:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Rezerwawięcej»
(19-03-2017 19:45)

Kolejka 4 (2017-03-26)

Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-MakroGeowięcej»
(26-03-2017 10:00)
Rezerwa-:-Silesia Godulawięcej»
(26-03-2017 11:15)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-Różowe Panterywięcej»
(26-03-2017 12:30)
Sznaps Komando-:-AWIRwięcej»
(26-03-2017 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(26-03-2017 15:00)
Gwardia Ruda ¦l±ska-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-03-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(26-03-2017 17:30)
Ekspert-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(26-03-2017 18:45)

Kolejka 5 (2017-04-1, 2017-04-2)

Wojak Godula-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(01-04-2017 10:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Sznaps Komandowięcej»
(01-04-2017 11:15)
Silesia Godula-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-04-2017 13:45)
Różowe Pantery-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(01-04-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(01-04-2017 16:15)
MakroGeo-:-Rezerwawięcej»
(01-04-2017 17:30)
AWIR-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(01-04-2017 18:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(02-04-2017 19:45)

Kolejka 6 (2017-04-9)

Ekspert-:-Silesia Godulawięcej»
(09-04-2017 10:00)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(09-04-2017 11:15)
Rezerwa-:-AWIRwięcej»
(09-04-2017 12:30)
Wojak Godula-:-Różowe Panterywięcej»
(09-04-2017 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-04-2017 15:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-04-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda-:-MakroGeowięcej»
(09-04-2017 17:30)
Gwardia Ruda ¦l±ska-:-Sznaps Komandowięcej»
(09-04-2017 18:45)

Kolejka 7 (2017-04-22)

AWIR-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(22-04-2017 10:00)
Sznaps Komando-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(22-04-2017 11:15)
Różowe Pantery-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(22-04-2017 12:30)
MakroGeo-:-Ekspertwięcej»
(22-04-2017 13:45)
SlonskiDizajn.pl-:-Wojak Godulawięcej»
(22-04-2017 15:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rezerwawięcej»
(22-04-2017 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(22-04-2017 17:30)
Silesia Godula-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(22-04-2017 18:45)

Kolejka 8 (2017-04-29)

Gwardia Ruda ¦l±ska-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(29-04-2017 10:00)
Ekspert-:-AWIRwięcej»
(29-04-2017 11:15)
Różowe Pantery-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2017 12:30)
Rezerwa-:-Sznaps Komandowięcej»
(29-04-2017 13:45)
Wojak Godula-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-04-2017 15:00)
Lambda Lambda Lambda-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-04-2017 16:15)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-MakroGeowięcej»
(29-04-2017 17:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Silesia Godulawięcej»
(29-04-2017 18:45)

Kolejka 9 (2017-05-7)

MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-05-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(07-05-2017 11:15)
AWIR-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(07-05-2017 12:30)
Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-Rezerwawięcej»
(07-05-2017 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Różowe Panterywięcej»
(07-05-2017 15:00)
Sznaps Komando-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-05-2017 16:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Ekspertwięcej»
(07-05-2017 17:45)
Silesia Godula-:-Wojak Godulawięcej»
(07-05-2017 18:45)

Kolejka 10 (2017-05-13)

Ekspert-:-Sznaps Komandowięcej»
(13-05-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(13-05-2017 11:15)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(13-05-2017 12:30)
Lambda Lambda Lambda-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(13-05-2017 13:45)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-05-2017 15:00)
Gwardia Ruda ¦l±ska-:-Rezerwawięcej»
(13-05-2017 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(13-05-2017 17:30)
Różowe Pantery-:-Silesia Godulawięcej»
(13-05-2017 18:45)

Kolejka 11 (2017-05-21)

AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(21-05-2017 10:00)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-05-2017 11:15)
Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-Ekspertwięcej»
(21-05-2017 12:30)
MakroGeo-:-Różowe Panterywięcej»
(21-05-2017 13:45)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-05-2017 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(21-05-2017 16:15)
Silesia Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(21-05-2017 17:30)
Sznaps Komando-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(21-05-2017 18:45)

Kolejka 12 (2017-06-3, 2017-06-4, 2017-06-25)

AWIR-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(03-06-2017 19:45)
The Blues Marbud 04 R¦L-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(04-06-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-MakroGeowięcej»
(04-06-2017 11:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-Sznaps Komandowięcej»
(04-06-2017 12:30)
Różowe Pantery-:-AWIRwięcej»
(04-06-2017 13:45)
Wojak Godula-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(04-06-2017 15:00)
Gwardia Ruda ¦l±ska-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(04-06-2017 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Silesia Godulawięcej»
(04-06-2017 18:45)
Ekspert-:-Rezerwawięcej»
(25-06-2017 9:00)

Kolejka 13 (2017-06-10)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Różowe Panterywięcej»
(10-06-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(10-06-2017 11:15)
Silesia Godula-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(10-06-2017 12:30)
Sznaps Komando-:-Wojak Godulawięcej»
(10-06-2017 13:45)
MakroGeo-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(10-06-2017 15:00)
Rezerwa-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(10-06-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda-:-Ekspertwięcej»
(10-06-2017 17:30)
AWIR-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(10-06-2017 18:45)

Kolejka 14 (2017-06-18)

The Blues Marbud 04 R¦L-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(18-06-2017 10:00)
Wojak Godula-:-Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(18-06-2017 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-AWIRwięcej»
(18-06-2017 12:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Rezerwawięcej»
(18-06-2017 13:45)
Gwardia Ruda ¦l±ska-:-Ekspertwięcej»
(18-06-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-06-2017 16:15)
Różowe Pantery-:-Sznaps Komandowięcej»
(18-06-2017 17:30)
Silesia Godula-:-MakroGeowięcej»
(18-06-2017 18:45)

Kolejka 15 (2017-06-24, 2017-06-25)

Ekspert-:-The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(24-06-2017 10:00)
AWIR-:-Silesia Godulawięcej»
(24-06-2017 11:15)
Energotechnika - Energorozruch S.A.-:-Różowe Panterywięcej»
(24-06-2017 13:45)
Sznaps Komando-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-06-2017 15:00)
MakroGeo-:-Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(24-06-2017 16:15)
Rezerwa-:-Wojak Godulawięcej»
(24-06-2017 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-06-2017 18:45)
Lambda Lambda Lambda-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-06-2017 20:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
2 Liga - o awans:
BKS Pordzika1:3Bar Karolinkawięcej»
(29-10-2017 15:00)
Los Blancos5:16NSZZ Powenwięcej»
(29-10-2017 13:45)
BZ WBK ¦LˇSK0:3No Namewięcej»
(29-10-2017 12:30)
FC VIKING2:16Matikwięcej»
(29-10-2017 11:15)
2 Liga - o utrzymanie:
Zmarnowane0:3HHTwięcej»
(29-10-2017 18:45)
CHzP0:4Dam Packwięcej»
(29-10-2017 17:30)
Madej Wróbel3:5Team Jackwięcej»
(29-10-2017 16:15)
Dabex3:0Best Polandwięcej»
(29-10-2017 10:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
AWIR5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-10-2017 18:45)
Zygzak0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(28-10-2017 17:30)
Silesia Godula5:4EESAwięcej»
(28-10-2017 16:15)
Sznaps2:14Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-10-2017 15:00)