Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2017



Wyniki Orliki (Sezon 2017) - Runda I

Kolejka 15 (2017-06-24)

Ekspert3:0The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(24-06-2017 10:00)
AWIR5:1Silesia Godulawięcej»
(24-06-2017 11:15)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:0Różowe Panterywięcej»
(24-06-2017 13:45)
Sznaps Komando2:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-06-2017 15:00)
MakroGeo17:0Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(24-06-2017 16:15)
Rezerwa7:3Wojak Godulawięcej»
(24-06-2017 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-06-2017 18:45)
BZ WBK ¦LˇSK7:4Dam Packwięcej»
(25-06-2017 10:00)
FC Zmarnowane Talenty4:4NSZZ Powenwięcej»
(25-06-2017 11:15)
Best Poland8:3Team Jackwięcej»
(25-06-2017 12:30)
FC VIKING8:1HHTwięcej»
(25-06-2017 13:45)
Madej Wróbel1:15Matikwięcej»
(25-06-2017 15:00)
BKS Pordzika1:2No Namewięcej»
(25-06-2017 16:15)
CHzP3:3Dabexwięcej»
(25-06-2017 17:30)
Los Blancos4:6FC Bar Karolinkawięcej»
(25-06-2017 18:45)
Lambda Lambda Lambda1:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-06-2017 20:00)

Kolejka 14 (2017-06-17)

FC Bar Karolinka8:0FC Zmarnowane Talentywięcej»
(17-06-2017 10:00)
Dabex1:4BKS Pordzikawięcej»
(17-06-2017 11:15)
Dam Pack0:6Best Polandwięcej»
(17-06-2017 13:45)
HHT2:2CHzPwięcej»
(17-06-2017 15:00)
NSZZ Powen2:3BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(17-06-2017 16:15)
Team Jack4:8FC VIKINGwięcej»
(17-06-2017 17:30)
No Name5:0Madej Wróbelwięcej»
(17-06-2017 18:45)
The Blues Marbud 04 R¦L1:6Lambda Lambda Lambdawięcej»
(18-06-2017 10:00)
Wojak Godula2:5Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(18-06-2017 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice1:1AWIRwięcej»
(18-06-2017 12:30)
FC Pub Pod Łososiem4:3Rezerwawięcej»
(18-06-2017 13:45)
Gwardia Ruda ¦l±ska3:9Ekspertwięcej»
(18-06-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl1:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-06-2017 16:15)
Różowe Pantery0:3Sznaps Komandowięcej»
(18-06-2017 17:30)
Silesia Godula3:5MakroGeowięcej»
(18-06-2017 18:45)
Matik6:4Los Blancoswięcej»
(24-06-2017 19:45)

Kolejka 13 (2017-06-10)

Zygzak Ruda ¦l±ska3:0Różowe Panterywięcej»
(10-06-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(10-06-2017 11:15)
Silesia Godula19:1Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(10-06-2017 12:30)
Sznaps Komando7:3Wojak Godulawięcej»
(10-06-2017 13:45)
MakroGeo1:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(10-06-2017 15:00)
Rezerwa4:2The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(10-06-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda3:0Ekspertwięcej»
(10-06-2017 17:30)
AWIR3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(10-06-2017 18:45)
FC VIKING8:4Dam Packwięcej»
(11-06-2017 10:00)
Best Poland0:6BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(11-06-2017 11:15)
Los Blancos2:7No Namewięcej»
(11-06-2017 12:30)
CHzP10:2Team Jackwięcej»
(11-06-2017 13:45)
FC Zmarnowane Talenty2:14Matikwięcej»
(11-06-2017 15:00)
FC Bar Karolinka4:2NSZZ Powenwięcej»
(11-06-2017 16:15)
Madej Wróbel2:7Dabexwięcej»
(11-06-2017 17:30)
BKS Pordzika3:8HHTwięcej»
(11-06-2017 18:45)

Kolejka 12 (2017-06-03)

Dam Pack2:4CHzPwięcej»
(03-06-2017 10:00)
Matik5:5FC Bar Karolinkawięcej»
(03-06-2017 11:15)
BZ WBK ¦LˇSK11:3FC VIKINGwięcej»
(03-06-2017 12:30)
No Name10:1FC Zmarnowane Talentywięcej»
(03-06-2017 13:45)
Dabex2:6Los Blancoswięcej»
(03-06-2017 15:00)
Team Jack3:8BKS Pordzikawięcej»
(03-06-2017 16:15)
HHT6:1Madej Wróbelwięcej»
(03-06-2017 17:30)
NSZZ Powen5:2Best Polandwięcej»
(03-06-2017 18:45)
AWIR3:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(03-06-2017 19:45)
The Blues Marbud 04 R¦L3:0Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(04-06-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl8:4MakroGeowięcej»
(04-06-2017 11:15)
FC Pub Pod Łososiem6:5Sznaps Komandowięcej»
(04-06-2017 12:30)
Różowe Pantery0:3AWIRwięcej»
(04-06-2017 13:45)
Wojak Godula3:8Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(04-06-2017 15:00)
Gwardia Ruda ¦l±ska0:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(04-06-2017 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice5:1Silesia Godulawięcej»
(04-06-2017 18:45)
Ekspert5:2Rezerwawięcej»
(25-06-2017 9:00)

Kolejka 11 (2017-05-20)

Los Blancos6:2HHTwięcej»
(20-05-2017 10:00)
Madej Wróbel6:2Team Jackwięcej»
(20-05-2017 11:15)
FC Bar Karolinka3:3No Namewięcej»
(20-05-2017 12:30)
BKS Pordzika7:3Dam Packwięcej»
(20-05-2017 13:45)
CHzP3:6BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(20-05-2017 15:00)
FC Zmarnowane Talenty2:5Dabexwięcej»
(20-05-2017 16:15)
Matik6:8NSZZ Powenwięcej»
(20-05-2017 17:30)
FC VIKING7:3Best Polandwięcej»
(20-05-2017 18:45)
AWIR7:2Wojak Godulawięcej»
(21-05-2017 10:00)
Rezerwa4:1Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-05-2017 11:15)
Energotechnika - Energorozruch S.A.1:6Ekspertwięcej»
(21-05-2017 12:30)
MakroGeo3:0Różowe Panterywięcej»
(21-05-2017 13:45)
Zygzak Ruda ¦l±ska6:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-05-2017 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice20:0Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(21-05-2017 16:15)
Silesia Godula2:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(21-05-2017 17:30)
Sznaps Komando3:2The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(21-05-2017 18:45)

Kolejka 10 (2017-05-13)

Ekspert0:3Sznaps Komandowięcej»
(13-05-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl4:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(13-05-2017 11:15)
Wojak Godula3:3MakroGeowięcej»
(13-05-2017 12:30)
Lambda Lambda Lambda4:5Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(13-05-2017 13:45)
The Blues Marbud 04 R¦L0:9Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-05-2017 15:00)
Gwardia Ruda ¦l±ska2:7Rezerwawięcej»
(13-05-2017 16:15)
FC Pub Pod Łososiem3:3AWIRwięcej»
(13-05-2017 17:30)
Różowe Pantery0:3Silesia Godulawięcej»
(13-05-2017 18:45)
Best Poland5:5CHzPwięcej»
(14-05-2017 10:00)
No Name2:7Matikwięcej»
(14-05-2017 11:15)
Dabex2:9FC Bar Karolinkawięcej»
(14-05-2017 12:30)
BZ WBK ¦LˇSK6:2BKS Pordzikawięcej»
(14-05-2017 13:45)
HHT4:4FC Zmarnowane Talentywięcej»
(14-05-2017 15:00)
Dam Pack8:2Madej Wróbelwięcej»
(14-05-2017 16:15)
NSZZ Powen9:2FC VIKINGwięcej»
(14-05-2017 17:30)
Team Jack5:10Los Blancoswięcej»
(14-05-2017 18:45)

Kolejka 9 (2017-05-06)

No Name7:4NSZZ Powenwięcej»
(06-05-2017 10:00)
FC Bar Karolinka11:2HHTwięcej»
(06-05-2017 11:15)
BKS Pordzika2:5Best Polandwięcej»
(06-05-2017 12:30)
CHzP2:1FC VIKINGwięcej»
(06-05-2017 13:45)
Madej Wróbel2:10BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(06-05-2017 15:00)
FC Zmarnowane Talenty3:6Team Jackwięcej»
(06-05-2017 16:15)
Matik6:2Dabexwięcej»
(06-05-2017 17:30)
Los Blancos6:3Dam Packwięcej»
(06-05-2017 18:45)
MakroGeo3:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-05-2017 10:00)
SlonskiDizajn.pl18:1Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(07-05-2017 11:15)
AWIR4:3The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(07-05-2017 12:30)
Energotechnika - Energorozruch S.A.5:5Rezerwawięcej»
(07-05-2017 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice3:0Różowe Panterywięcej»
(07-05-2017 15:00)
Sznaps Komando6:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-05-2017 16:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska11:2Ekspertwięcej»
(07-05-2017 17:45)
Silesia Godula0:1Wojak Godulawięcej»
(07-05-2017 18:45)

Kolejka 8 (2017-04-29)

Gwardia Ruda ¦l±ska2:16Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(29-04-2017 10:00)
Ekspert0:3AWIRwięcej»
(29-04-2017 11:15)
Różowe Pantery0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2017 12:30)
Rezerwa1:3Sznaps Komandowięcej»
(29-04-2017 13:45)
Wojak Godula1:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-04-2017 15:00)
Lambda Lambda Lambda0:9Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-04-2017 16:15)
The Blues Marbud 04 R¦L4:3MakroGeowięcej»
(29-04-2017 17:30)
FC Pub Pod Łososiem1:3Silesia Godulawięcej»
(29-04-2017 18:45)
FC VIKING3:4BKS Pordzikawięcej»
(30-04-2017 10:00)
Best Poland7:2Madej Wróbelwięcej»
(30-04-2017 11:15)
BZ WBK ¦LˇSK2:2Los Blancoswięcej»
(30-04-2017 12:30)
Dabex1:2No Namewięcej»
(30-04-2017 13:45)
Dam Pack3:0FC Zmarnowane Talentywięcej»
(30-04-2017 15:00)
HHT2:12Matikwięcej»
(30-04-2017 16:15)
NSZZ Powen7:2CHzPwięcej»
(30-04-2017 17:30)
Team Jack3:4FC Bar Karolinkawięcej»
(30-04-2017 18:45)

Kolejka 7 (2017-04-22)

AWIR6:0Lambda Lambda Lambdawięcej»
(22-04-2017 10:00)
Sznaps Komando6:2Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(22-04-2017 11:15)
Różowe Pantery0:3Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(22-04-2017 12:30)
MakroGeo6:2Ekspertwięcej»
(22-04-2017 13:45)
SlonskiDizajn.pl3:3Wojak Godulawięcej»
(22-04-2017 15:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:3Rezerwawięcej»
(22-04-2017 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice6:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(22-04-2017 17:30)
Silesia Godula7:1The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(22-04-2017 18:45)
Matik10:4Team Jackwięcej»
(23-04-2017 10:00)
Madej Wróbel4:6FC VIKINGwięcej»
(23-04-2017 11:15)
FC Bar Karolinka2:1Dam Packwięcej»
(23-04-2017 12:30)
BKS Pordzika5:3CHzPwięcej»
(23-04-2017 13:45)
No Name6:2HHTwięcej»
(23-04-2017 15:00)
Los Blancos8:0Best Polandwięcej»
(23-04-2017 16:15)
FC Zmarnowane Talenty2:7BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(23-04-2017 17:30)
Dabex4:8NSZZ Powenwięcej»
(23-04-2017 18:45)

Kolejka 6 (2017-04-08)

NSZZ Powen3:1BKS Pordzikawięcej»
(08-04-2017 10:00)
Team Jack1:11No Namewięcej»
(08-04-2017 11:15)
CHzP3:4Madej Wróbelwięcej»
(08-04-2017 12:30)
HHT0:4Dabexwięcej»
(08-04-2017 13:45)
Dam Pack4:10Matikwięcej»
(08-04-2017 15:00)
FC VIKING3:12Los Blancoswięcej»
(08-04-2017 16:15)
Best Poland0:3FC Zmarnowane Talentywięcej»
(08-04-2017 17:30)
BZ WBK ¦LˇSK4:1FC Bar Karolinkawięcej»
(08-04-2017 18:45)
Ekspert0:14Silesia Godulawięcej»
(09-04-2017 10:00)
The Blues Marbud 04 R¦L0:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(09-04-2017 11:15)
Rezerwa2:6AWIRwięcej»
(09-04-2017 12:30)
Wojak Godula3:0Różowe Panterywięcej»
(09-04-2017 13:45)
FC Pub Pod Łososiem0:0SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-04-2017 15:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:7Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-04-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda6:5MakroGeowięcej»
(09-04-2017 17:30)
Gwardia Ruda ¦l±ska3:5Sznaps Komandowięcej»
(09-04-2017 18:45)

Kolejka 5 (2017-04-01)

Wojak Godula11:0Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(01-04-2017 10:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:6Sznaps Komandowięcej»
(01-04-2017 11:15)
Silesia Godula6:1Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-04-2017 13:45)
Różowe Pantery0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(01-04-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl2:6The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(01-04-2017 16:15)
MakroGeo4:6Rezerwawięcej»
(01-04-2017 17:30)
AWIR4:3Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(01-04-2017 18:45)
FC Zmarnowane Talenty3:3FC VIKINGwięcej»
(02-04-2017 10:00)
HHT2:6NSZZ Powenwięcej»
(02-04-2017 11:15)
FC Bar Karolinka3:0Best Polandwięcej»
(02-04-2017 12:30)
Matik5:3BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(02-04-2017 13:45)
Madej Wróbel3:5BKS Pordzikawięcej»
(02-04-2017 15:00)
Los Blancos5:1CHzPwięcej»
(02-04-2017 16:15)
Dabex6:2Team Jackwięcej»
(02-04-2017 17:30)
No Name3:3Dam Packwięcej»
(02-04-2017 18:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:0Ekspertwięcej»
(02-04-2017 19:45)

Kolejka 4 (2017-03-25)

BZ WBK ¦LˇSK6:2No Namewięcej»
(25-03-2017 10:00)
BKS Pordzika7:2Los Blancoswięcej»
(25-03-2017 11:15)
NSZZ Powen6:0Madej Wróbelwięcej»
(25-03-2017 12:30)
FC VIKING3:7FC Bar Karolinkawięcej»
(25-03-2017 13:45)
Best Poland0:3Matikwięcej»
(25-03-2017 15:00)
Team Jack2:3HHTwięcej»
(25-03-2017 16:15)
Dam Pack2:0Dabexwięcej»
(25-03-2017 17:30)
CHzP0:0FC Zmarnowane Talentywięcej»
(25-03-2017 18:45)
Energotechnika - Energorozruch S.A.11:3MakroGeowięcej»
(26-03-2017 10:00)
Rezerwa1:7Silesia Godulawięcej»
(26-03-2017 11:15)
The Blues Marbud 04 R¦L3:0Różowe Panterywięcej»
(26-03-2017 12:30)
Sznaps Komando1:3AWIRwięcej»
(26-03-2017 13:45)
FC Pub Pod Łososiem3:2Wojak Godulawięcej»
(26-03-2017 15:00)
Gwardia Ruda ¦l±ska1:24Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-03-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(26-03-2017 17:30)
Ekspert2:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(26-03-2017 18:45)

Kolejka 3 (2017-03-18)

Różowe Pantery0:3Ekspertwięcej»
(18-03-2017 10:00)
Wojak Godula5:6The Blues Marbud 04 R¦Lwięcej»
(18-03-2017 11:15)
MakroGeo2:6Sznaps Komandowięcej»
(18-03-2017 12:30)
Silesia Godula3:2Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(18-03-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl3:2Lambda Lambda Lambdawięcej»
(18-03-2017 16:15)
FC Pub Pod Łososiem3:0Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(18-03-2017 18:45)
HHT2:3Dam Packwięcej»
(19-03-2017 10:00)
FC Zmarnowane Talenty0:3BKS Pordzikawięcej»
(19-03-2017 11:15)
No Name3:0Best Polandwięcej»
(19-03-2017 12:30)
Dabex0:5BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(19-03-2017 13:45)
Los Blancos12:1Madej Wróbelwięcej»
(19-03-2017 15:00)
Matik11:0FC VIKINGwięcej»
(19-03-2017 16:15)
Team Jack2:5NSZZ Powenwięcej»
(19-03-2017 17:30)
FC Bar Karolinka6:1CHzPwięcej»
(19-03-2017 18:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Rezerwawięcej»
(19-03-2017 19:45)

Kolejka 2 (2017-03-11)

Best Poland0:3Dabexwięcej»
(11-03-2017 10:00)
Madej Wróbel4:3FC Zmarnowane Talentywięcej»
(11-03-2017 11:15)
CHzP2:9Matikwięcej»
(11-03-2017 12:30)
Dam Pack5:1Team Jackwięcej»
(11-03-2017 13:45)
BKS Pordzika2:5FC Bar Karolinkawięcej»
(11-03-2017 15:00)
NSZZ Powen3:4Los Blancoswięcej»
(11-03-2017 16:15)
FC VIKING3:3No Namewięcej»
(11-03-2017 17:30)
BZ WBK ¦LˇSK3:2HHTwięcej»
(11-03-2017 18:45)
Rezerwa0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(12-03-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(12-03-2017 11:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska8:3MakroGeowięcej»
(12-03-2017 12:30)
Sznaps Komando2:8Silesia Godulawięcej»
(12-03-2017 13:45)
Lambda Lambda Lambda3:0Różowe Panterywięcej»
(12-03-2017 15:00)
The Blues Marbud 04 R¦L0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-03-2017 16:15)
Ekspert2:4Wojak Godulawięcej»
(12-03-2017 17:30)
Gwardia Ruda ¦l±ska1:9AWIRwięcej»
(12-03-2017 18:45)

Kolejka 1 (2017-03-04)

SlonskiDizajn.pl3:6Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(04-03-2017 10:00)
MakroGeo2:4AWIRwięcej»
(04-03-2017 11:15)
The Blues Marbud 04 R¦L10:2Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(04-03-2017 12:30)
Wojak Godula0:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(04-03-2017 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice0:2Sznaps Komandowięcej»
(04-03-2017 15:00)
Różowe Pantery0:3Rezerwawięcej»
(04-03-2017 16:15)
FC Pub Pod Łososiem3:2Ekspertwięcej»
(04-03-2017 17:30)
Silesia Godula3:0Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(04-03-2017 18:45)
Dabex3:5FC VIKINGwięcej»
(05-03-2017 10:00)
Matik4:2BKS Pordzikawięcej»
(05-03-2017 11:15)
Team Jack1:3BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(05-03-2017 12:30)
FC Zmarnowane Talenty1:8Los Blancoswięcej»
(05-03-2017 13:45)
No Name4:3CHzPwięcej»
(05-03-2017 15:00)
FC Bar Karolinka5:2Madej Wróbelwięcej»
(05-03-2017 16:15)
Dam Pack2:9NSZZ Powenwięcej»
(05-03-2017 17:30)
HHT3:0Best Polandwięcej»
(05-03-2017 18:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
2 Liga - o awans:
BKS Pordzika1:3Bar Karolinkawięcej»
(29-10-2017 15:00)
Los Blancos5:16NSZZ Powenwięcej»
(29-10-2017 13:45)
BZ WBK ¦LˇSK0:3No Namewięcej»
(29-10-2017 12:30)
FC VIKING2:16Matikwięcej»
(29-10-2017 11:15)
2 Liga - o utrzymanie:
Zmarnowane0:3HHTwięcej»
(29-10-2017 18:45)
CHzP0:4Dam Packwięcej»
(29-10-2017 17:30)
Madej Wróbel3:5Team Jackwięcej»
(29-10-2017 16:15)
Dabex3:0Best Polandwięcej»
(29-10-2017 10:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
AWIR5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-10-2017 18:45)
Zygzak0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(28-10-2017 17:30)
Silesia Godula5:4EESAwięcej»
(28-10-2017 16:15)
Sznaps2:14Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-10-2017 15:00)