Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2014



Dabex Ruda Śląska

O drużynie

Poprzednia drużyna - Czorne Gwiazdy

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2014

Wybierz sezon:

Runda I

Dabex Ruda Śląska0:4Rezerwawięcej»
(16-03-2014 17:30)
FC Holiday2:1Dabex Ruda Śląskawięcej»
(22-03-2014 10:00)
Dabex Ruda Śląska3:2ZZG KWK Pokójwięcej»
(30-03-2014 12:30)
TGS2:2Dabex Ruda Śląskawięcej»
(05-04-2014 15:00)
Dabex Ruda Śląska0:3HHTwięcej»
(13-04-2014 15:00)
Wojak Godula3:3Dabex Ruda Śląskawięcej»
(26-04-2014 16:15)
Dabex Ruda Śląska1:4AKS DG-BUD Grzybowice Zabrzewięcej»
(11-05-2014 13:45)
Dabex Ruda Śląska2:2MakroGeowięcej»
(17-05-2014 11:15)
No Name2:6Dabex Ruda Śląskawięcej»
(25-05-2014 15:00)
Dabex Ruda Śląska3:5Sznaps Komandowięcej»
(14-06-2014 10:00)
FC Bar Karolinka1:6Dabex Ruda Śląskawięcej»
(22-06-2014 11:15)
Dabex Ruda Śląska2:3FC Zmarnowane Talentywięcej»
(28-06-2014 16:15)
Stowarzyszenie Przyjazna Ruda Śląska13:4Dabex Ruda Śląskawięcej»
(06-07-2014 13:45)
Dabex Ruda Śląska4:1AKS Madej&Wróbelwięcej»
(12-07-2014 13:45)
FC Osiedlowa3:9Dabex Ruda Śląskawięcej»
(20-07-2014 15:00)

Runda II

Dabex Ruda Śląska3:0No Namewięcej»
(07-09-2014 18:45)
FC Bar Karolinka1:2Dabex Ruda Śląskawięcej»
(13-09-2014 15:00)
Dabex Ruda Śląska1:2AKS Madej&Wróbelwięcej»
(21-09-2014 15:00)
TGS1:4Dabex Ruda Śląskawięcej»
(27-09-2014 17:30)
Dabex Ruda Śląska1:0HHTwięcej»
(05-10-2014 17:30)
Wojak Godula2:1Dabex Ruda Śląskawięcej»
(11-10-2014 17:30)
Dabex Ruda Śląska3:0FC Osiedlowawięcej»
(19-10-2014 15:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
2 Liga - o awans:
PRU3:5AKS Grzybowicewięcej»
(19-10-2014 13:45)
Rezerwa6:0Zmarnowanewięcej»
(19-10-2014 12:30)
Holiday9:3Sznapswięcej»
(19-10-2014 11:15)
KWK Pokój5:5MGwięcej»
(19-10-2014 10:00)
2 Liga - o utrzymanie:
Bar Karolinka2:6HHTwięcej»
(19-10-2014 18:45)
Madej&Wróbel9:3TGSwięcej»
(19-10-2014 17:30)
No Name4:4Wojakwięcej»
(19-10-2014 16:15)
Dabex3:0Osiedlowawięcej»
(19-10-2014 15:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Silesia2:3Staruszkiwięcej»
(18-10-2014 18:45)
Anteo1:2The Blueswięcej»
(18-10-2014 17:30)
Esencja3:0Ryndorfwięcej»
(18-10-2014 16:15)
Arrebol4:1Tele-Komwięcej»
(18-10-2014 15:00)