Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2014



Dabex Ruda ¦l±ska

O drużynie

Poprzednia drużyna - Czorne Gwiazdy

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2014

Wybierz sezon:

Runda I

Dabex Ruda ¦l±ska0:4Rezerwawięcej»
(16-03-2014 17:30)
FC Holiday2:1Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(22-03-2014 10:00)
Dabex Ruda ¦l±ska3:2ZZG KWK Pokójwięcej»
(30-03-2014 12:30)
TGS2:2Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(05-04-2014 15:00)
Dabex Ruda ¦l±ska0:3HHTwięcej»
(13-04-2014 15:00)
Wojak Godula3:3Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(26-04-2014 16:15)
Dabex Ruda ¦l±ska1:4AKS DG-BUD Grzybowice Zabrzewięcej»
(11-05-2014 13:45)
Dabex Ruda ¦l±ska2:2MakroGeowięcej»
(17-05-2014 11:15)
No Name2:6Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(25-05-2014 15:00)
Dabex Ruda ¦l±ska3:5Sznaps Komandowięcej»
(14-06-2014 10:00)
FC Bar Karolinka1:6Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(22-06-2014 11:15)
Dabex Ruda ¦l±ska2:3FC Zmarnowane Talentywięcej»
(28-06-2014 16:15)
Stowarzyszenie Przyjazna Ruda ¦l±ska13:4Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(06-07-2014 13:45)
Dabex Ruda ¦l±ska4:1AKS Madej&Wróbelwięcej»
(12-07-2014 13:45)
FC Osiedlowa3:9Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(20-07-2014 15:00)

Runda II

Dabex Ruda ¦l±ska3:0No Namewięcej»
(07-09-2014 18:45)
FC Bar Karolinka1:2Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(13-09-2014 15:00)
Dabex Ruda ¦l±ska : AKS Madej&Wróbelwięcej»
(21-09-2014 15:00)
TGS : Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(27-09-2014 17:30)
Dabex Ruda ¦l±ska : HHTwięcej»
(05-10-2014 17:30)
Wojak Godula : Dabex Ruda ¦l±skawięcej»
(11-10-2014 18:45)
Dabex Ruda ¦l±ska : FC Osiedlowawięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 3
1 Liga - o mistrzostwo:
Silesia Godula1:4Jokerwięcej»
(20-09-2014 13:45)
OAKM R. ¦l.0:3Matikwięcej»
(20-09-2014 12:30)
BCP4:5Budoserwiswięcej»
(20-09-2014 11:15)
ZZRG Bielszowice1:1Zygzakwięcej»
(20-09-2014 10:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Staruszki2:6The Blueswięcej»
(20-09-2014 15:00)
Kolejka 2
1 Liga - o mistrzostwo:
Zygzak7:3BCPwięcej»
(14-09-2014 13:45)
Joker2:9ZZRG Bielszowicewięcej»
(14-09-2014 12:30)
Matik5:3Silesia Godulawięcej»
(14-09-2014 11:15)
1 Liga - o utrzymanie:
Ryndorf6:2Silesiawięcej»
(14-09-2014 18:45)
The Blues9:1Tele-Komwięcej»
(14-09-2014 17:30)
Anteo4:3Staruszkiwięcej»
(14-09-2014 16:15)
Arrebol4:1Esencjawięcej»
(14-09-2014 15:00)